Často kladené dotazy

Prodáváte běžným zákazníkům?

Ano, zboží nabízené společností TEXTIL FORUM s.r.o. je určeno maloobchodním i velkoobchodním zákazníkům.

Jak si vyberu a zakoupím látku?

Látky můžete vybírat a objednávat v našem e-shopu. Můžete také navštívit naši kamennou prodejnu v Praze, kde je větší výběr látek a zároveň máte možnost si látky osobně prohlídnout. Můžete nám rovněž napsat na info@textilforum.cz nebo zatelefonovat na tel. 242 410 658. Naši zaměstnanci se Vám budou rádi věnovat a pomohou Vám vybrat vhodný materiál.

Máte kamenný obchod?

Ano. Naši prodejnu najdete v Praze na adrese: Uruguayská 416/11, Praha 2 Vinohrady, pouze 3 minuty od náměstí Míru. Zde si můžete zboží osobně vybrat a zakoupit.

Jak získám vzorek látky?

Napište nám na info@textilforum.cz nebo zavolejte na tel. 242 410 658. Sdělte nám katalogové číslo vybrané látky. Pokud nevíte, popište ji: barvu, vlastnosti, složení. Můžete poslat i obrázek šatů. Rádi Vám připravíme Vám vzorky vhodných látek.

Jakým způsobem si mohu látku objednat?

Objednávat můžete prostřednictvím našeho e-shopu. Nebo nám můžete napsat na info@textilforum.cz, nezapomeňte uvést adresu a telefonní číslo. Zboží můžete rovněž objednat telefonicky, pokud nemáte přístup na internet.

Jaké je minimální množství?

Při osobním odběru na prodejně Vám zboží ustřihneme již od 0,1 běžného metru. Při prodeji prostřednictvím internetového obchodu nebo na dobírku je minimální množství 0,5 běžného metru. Zboží stříháme na nejbližších 10 cm.

Jaké jsou platební podmínky?

Při osobním odběru na prodejně lze za zboží platit hotově nebo platební kartou. Zboží zasíláme na dobírku, výše poštovného je 125,- Kč. Při platbě předem je poštovné 95,- Kč. Při nákupu nad 2000,- Kč je poštovné zdarma.

Zašlete zboží i na Slovensko?

Ano, zboží Vám zašleme po obdržení platby na našem bankovním účtu. Výše poštovného je 360,- Kč. Při nákupu nad 4000,- Kč je poštovné zdarma.

Copyright © 2010 - 2017 TextilForum.cz

Eshop vytvořil Webový servis