Stavební šaty - trendy 2017

Z nepřeberného množství trendů a stylů pro tuto sezónu jsme pro Vás vybrali následující:

Krajky, krajky, krajky

Krajka vždy tvořila základ svatebních šatů, ale v tomto roce je opravdu všude. Nechte se inspirovat její krásou!

Okázalé závoje a vlečky. Nebo obojí

Dva klasické prvky, které vévodily na svatebních přehlídkových molech s jistou dávkou dramatičnosti a půvabu. Okázalost závojů byla podtržena výšivkou, krajkou nebo korálky. Romantické vlečky jsme mohli vidět jak v kratších verzích, tak ty dlouhé, královské.

Čas kanýrů a volánků

Šaty zdobené volánky v různém množství, velikosti a vzhledu - od bohatých napěněných vrstev tylu až po měkké, jemné lemy.

Dlouhé sexy rukávy

Na přehlídková mola se opět vrátily dlouhé rukávy – krajkové i s třpytivými detaily, každopádně svěží a neotřelé.

Vysoké výstřihy, stojáčky

Hluboké dekolty minulé sezóny nahradily stojáčky, které si v ničem nezadají s Viktoriánskými standardy. Ačkoliv návrháři je umně kompenzují hlubokými výstřihy či iluzorními výřezy na zádech.

Návrat k minimalismu

Jen proto, že šaty nemají korálky, volánky a 3D květiny, ještě neznamená, že musí být nudné. Přímočaré a nevyzdobené siluety nabízejí jemné, ale zajímavé detaily. A samozřejmě můžete trochu podvádět a vpředu ukázat jednoduchou siluetu, zatímco pohled zezadu nabídne nádherný iluzorní výstřih.

Malé bílé

Do popředí se dostávají „malé bílé“ s délkou zakrývající kolena a odhalující kotníky. Jsou vhodné nejen pro tradiční svatební obřad, ale i pro taneční parket. A navíc, proč zakrývat krásné střevíčky dlouhými šaty, když už jsme jejich výběru věnovali tolik úsilí?

Síla květin

Květinové detaily jsou stálou ozdobou svatebních šatů již několik svatebních sezón. Pro letošní rok je návrháři pozvedli do lahodné 3D úrovně.

50 odstínů růžové

Nejrůznější odstíny růžové vytvářejí oblíbenou alternativu ke klasické bílé. A návrháři je zapracovali do svých kolekcí v nejrůznějších podobách – od jednoduchých pudrových až k načervenalým vrstveným odstínům tylu, od hladkých až po bohatě zdobené 3D květinami.

Spodní prádlo jako svatební oblečení

Důraz na korzety, bohatě zdobené krajkou, výšivkou nebo korálky. Nedbalky ve stylu 30.let.

Vyměnitelné prvky

Svatební šaty mohou být občas velice nepraktické a komplikované. Svatební návrháři to tentokrát vzali v úvahu a nabízejí zajímavé modulární prvky, jako jsou odpojitelné tylové sukně, vlečky, pláštěnky apod.

Odhalená ramena

Jsou jedním z nejvýznamnějších trendů této sezóny. Návrháři si s ním opravdu vyhráli a představili nám celou škálu možností, od tradičního otevřeného výstřihu až po hluboce odhalená nahá ramena s příslibem svatební noci. Nezapomeňte se ujistit, že máte spolehlivé spodní prádlo…

Nechte se inspirovat krásnými krajkami, vyšívanými tyly, nadýchanými hedvábnými organzami a dalšími svatebními materiály z naší nabídky.

Aktuální trendy a nepřeberné množství krásných modelů najdete také v módních svatebních časopisech, která jsou v naší prodejně k nahlédnutí.

svatební šaty malé bílé    svatební šaty minimalismus    svatební šaty volány
svatební šaty 3D květy    stavební šaty krajka    svatební šaty krajka

Copyright © 2010 - 2017 TextilForum.cz

Eshop vytvořil Webový servis