Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

O nás

Látky jsou naše vášeň a profesionálně se jim věnujeme již od roku 2005. Textilní metráž pro vás pečlivě vybíráme na mezinárodních veletrzích, od renomovaných výrobců a dodavatelů. Důležitá je pro nás originalita a proto jednotlivé látky nakupujeme v omezeném množství. Díky tomu jsou oděvy vyrobené z našich materiálů jedinečné.

Samozřejmostí u nás je nejen vysoká kvalita látek, ale také odborné poradenství, vstřícný přístup a pomoc s hledáním toho nejlepšího řešení pro každého jednotlivého zákazníka.

Látky pro každou příležitost

Naše látky jsou vhodné do společnosti, zaměstnání i pro volný čas. Najdete je nejen na plesech, svatbách a všude tam, kam se dostanou díky našim zákazníkům z řad široké veřejnosti, ale také na divadelních prknech, televizních obrazovkách, v šatnách tanečníků či dobových skupin a v ateliérech výtvarníků a návrhářů, kteří z nich tvoří překrásné oděvy. Fantazii se totiž s kvalitním materiálem meze nekladou!

Chcete vidět více? Prohlédněte si naše reference!

+420 242 410 658 volejte nebo nám napiště
Payu, GLS

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © 2010 - 2017 TextilForum.cz

Eshop vytvořil Webový servis